Terms & Conditions

I Postanowienia ogólne

 1. Sklep internetowy, znajdujący się pod adresem http://flyelectronics.eu/sklep4/ jest własnością firmy FlyElectronics Bartosz Jaszul z siedzibą w Zblewo, przy ulicy Suche Bagno 8.

 

II Składanie i realizacja zamówień

 1. Składanie zamówień możliwe jest tylko poprzez sklep internetowy. 
 2. FlyElectronics.eu realizuje przesyłki na terenie kraju przy zastosowaniu zryczałtowanej, która jest dodawana do faktury.
 3. Minimalna kwota zamówienia wynosi 15zł.
 4. Możliwy jest odbiór osobisty w biurze FlyElectronics (Wejherowo) po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bądź mailowym.
 5. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych dla asortymentu którego jesteśmy dystrybutorem oraz 1-10 dni roboczych dla asortymentu którego jesteśmy producentem i jest uzależniony od stanów magazynowych FlyElectronics.eu.
 6. Czas realizacji zamówienia zawierającego produkt/produkty z terminem sprecyzowanym w jego opisie jest ustalany indywidualnie z klientem.
 7. FlyElectronics.eu nie ponosi odpowiedzialności za straty spowodowane opóźnieniami w dostawie, wynikające z winy spedytora.
 8. FlyElectronics.eu zastrzega prawo wstrzymania i/lub odmówienia realizacji zamówienia bez podania przyczyny.

 

III Rabaty

 1. Przy większych zamówieniach możliwa jest negocjacja cen.

 

IV Płatności

 1. Ceny na w serwisie zawierają 23% podatek VAT.
 2. Preferowaną przez FlyElectronics.eu formą płatności za zamówione produkty jest przedpłata na konto bankowe. Dopuszczalna jest również przesyłka pobraniowa oraz w przypadku odbioru osobistego płatność odliczoną gotówką.
 3. Cennik ten nie stanowi oferty w rozumieniu prawa (artykuł 66 Kodeksu Cywilnego) i służy jedynie celom informacyjnym.
 4. Na ceny promocyjne nie są akceptowane bony rabatowe.

 

V Polityka prywatności

 1. FlyElectronics.eu zobowiązuje się do przestrzegania ustawy o ochronie danych osobowych, w szczególności do nieudostępniania osobom trzecim danych powierzonych przez użytkowników serwisu. 
 2. FlyElectronics.eu zobowiązuje się do nieprzesyłania na podany adres e-mail materiałów reklamowych, chyba że użytkownik wyrazi na to zgodę.

 

VI Uwagi Końcowe

 1. Jakiekolwiek niejasności powinny zostać wyjaśnione przed złożeniem zamówienia.
 2. Wszystkie wysyłane przez FlyElectronics.eu produkty są szczegółowo badane pod kątem sprawności i niemożliwe jest wysłanie produktu niesprawnego, jednak w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w trakcie użytkowania prosimy o kontakt.
 3. FlyElectronics.eu nie odpowiada za prawidłowość opisów, które mogą różnić się od stanu rzeczywistego przedmiotu.
 4. Zdjęcia zamieszczone w sklepie FlyElectronics.eu mają charakter poglądowy, mogą nie odzwierciedlać rzeczywistego wyglądu produktu w 100%.
 5. Wszelkie zmiany niniejszego regulaminu będą ogłaszane na stronie głównej serwisu.
 6. Składając zamówienie użytkownik serwisu zgadza się na powyższy regulamin.